Zamknij

Zostań DARCZYŃCĄ - Szlachetnej Paczki [FILM]

16:45, 28.11.2017 | Lider i wolontariusze Szlachetnej Paczki
REKLAMA

Lider i wolontariusze Szlachetnej Paczki z terenu powiatu Żnińskiego zapraszają wszystkich chętnych do udziału w Szlachetnej Paczce jako Darczyńca.

Co to Szlachetna Paczka?

 

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Do SZLACHETNEJ PACZKI włączane są tylko te rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. 
Jedną z nich jest katastrofa naturalna. Wielkim ciosem dla naszego regionu była sierpniowa nawałnica , która spustoszyła wiele domów. Ogrom zniszczeń odciska swoje piętno do dziś….

[WIDEO]34[/WIDEO]

JAK POMAGAMY?

Docieramy do prawdziwej biedy – tej ukrytej, która podejmuje walkę z trudnościami, a nie roszczeniowej i bez inicjatywy.
Dajemy mądrą pomoc, czyli taką, która nie demoralizuje a daje szansę na zmianę. Do Paczki trafiają te rodziny, dla których kontakt z wolontariuszem oraz wsparcie w ramach Paczki będą wsparciem na drodze do samodzielności.

Co Ty możesz zrobić?

Zostań darczyńcą w regionie Żnin (obejmujemy region Szubin, Gąsawę, Rogowo).  

Wejdź na stronę

www.szlachetnapaczka.pl

i wybierz rodzinę, dla której przygotujesz paczkę. Rodziny są dodawane i dostępne w bazie do 4 grudnia. Gdy umówisz się z wolontariuszem, dostarcz  przygotowaną paczkę do magazynu. Finał akcji odbędzie się 9-10 grudnia w Żnińskim Domu Kultury. W Paczce konkretny człowiek pomaga konkretnemu człowiekowi – to jest piękne!

Pomagaj i Ty! Zaangażuj rodzinę, znajomych lub współpracowników.

 

(Lider i wolontariusze Szlachetnej Paczki)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone