Zamknij

14 medali i 2 puchary dla UKB Szubin w Włocławku

11:00, 23.05.2017 UKB Szubin
Skomentuj

20 maja 2017 r. w Włocławku odbyły się Mistrzostwa Dzieci w Lekkiej Atletyce województwa kujawsko-pomorskiego oraz Miting Młodzików. Zawody te były zorganizowane z okazji zbliżającego się dnia dziecka pod nazwą ,, O Uśmiech Dziecka ‘’. Sukces odnieśli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina zdobywając łącznie 14 medali oraz zdobyli 2 puchary w sztafecie 4 x 100 m. Pierwsze miejsce w sztafecie zdobyli chłopcy UKB Szubin w składzie: Jakub Kurkiewicz, Jakub Grusiewicz, Jakub Piechowiak i Ksawery Mierzwiński. Dziewczęta UKB Szubin w sztafecie zajęły trzecie miejsce w składzie: Jagoda Krzyżanowska, Natalia Staśkiewicz, Julia Motyka i Zuzanna Krzyżanowska. Opiekunami podczas zawodów byli trenerzy Elżbieta Czarnecka i Kazimierz Krzywdziński.