REKLAMA

Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych

13:10, 25.09.2017 | UM Szubin
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę,  23 września 2017 r. na Stadionie Miejskim w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody odbywały się w kategoriach: Igrzyska Dzieci (rocznik 2005 i młodsi) oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2002-2004). Dziewczęta z rocznika 2005 i młodsze musiały zmierzyć się z dystansem 800 m, zaś chłopcy 1000 m. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta pobiegły 1500 m a chłopcy 2000 m.

 

Igrzyska Dzieci ( rocznik 2005 i młodsi) - dziewczęta

Klasyfikacja Drużynowa:

1. SP Tur
2. SP Rynarzewo
3. SP Królikowo
4. SP 2 Szubin
5. SP 1 Szubinie

SP Tur reprezentuje Gminę Szubin 28 września w zawodach powiatowych.

Klasyfikacja indywidualna- pięć pierwszych dziewcząt reprezentujących Gminę Szubin w etapie powiatowym:
1. Marysia Staroń – SP 2 Szubin
2. Oliwia Wielgos – SP Tur
3. Alicja Słoma - SP Tur
4. Adrianna Pawlak -SP 1 Szubin
5. Oliwia Horka – SP Rynarzewo

Igrzyska Dzieci ( rocznik 2005 i młodsi)-chłopcy

Klasyfikacja Drużynowa:
1. SP Tur
2. SP 2 Szubin
3. SP Rynarzewo
4. SP 1 Szubin
5. SP Królikowo

Drużyna z SP Tur reprezentuje Gminę Szubin 28 września w zawodach powiatowych.

Klasyfikacja indywidualna- pięciu pierwszych chłopców reprezentujących Gminę Szubin w etapie powiatowym:
1. Jakub Piechowiak - SP 2 Szubin
2. Miłosz Guzek - SP Tur
3. Ksawery Mierzwiński - SP 2 Szubin
4. Hubert Kwiatkowski - SP Tur
5. Mateusz Bonaszewski - SP Rynarzewo

 Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2002-2004) – dziewczęta

Klasyfikacja drużynowa:
1. SP 2 Szubin
2. SP 1 Szubin
3. SP Rynarzewo

Drużyna z SP 2 Szubin reprezentuje Gminę Szubin w zawodach powiatowych.

Klasyfikacja indywidualna- pięć pierwszych dziewcząt reprezentujących Gminę Szubin w etapie powiatowym:
1. Jagoda Kaiser – SP1 Szubin
2. Wiktoria Siębor - SP 2 Szubin
3. Martyna Stefanowicz – SP 2 Szubin
4. Martyna Leppert – SP 2 Szubin
5. Julia Motyka – SP 1 Szubin

Twoje dziecko trenuje piłkę nożną czy koszykową, gra w tenisa, jeździ konno, trenuje judo czy boks, może tańczy Hip-Hop, biega w klubach sportowych? Uczestniczy w pozalekcyjnych zajęciach sportowych? Super, ale czy jesteś pewny, że Twoje dotychczasowe ubezpieczenie obejmowało ochroną od nieszczęśliwych wypadków dla wyczynowego uprawiania sportu. Już od dzisiaj nie musisz się tym martwić, wybierz świadomie ubezpieczenie NNW dla twojego dziecka, które w standardzie ma wyczynowe uprawianie sportu, bez zbędnych klauzul i wykluczeń. Wybierz spośród 6 wariantów odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie - KUPUJĄC ON-LINE zyskujesz 10% Rabatu >>>> Na jednej polisie możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci od przedszkola po studia.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej ( rocznik 2002-2004) – chłopcy

Klasyfikacja drużynowa:
1. SP 1 Szubin
2. SP Kowalewo
3. SP 2 Szubin
4. SP Rynarzewo

Drużyna z  SP 1 Szubin będzie reprezentować Gminę w zawodach powiatowych.

Klasyfikacja indywidualna - pięciu pierwszych chłopców reprezentujących Gminę Szubin w etapie powiatowym:
1. Dominik Krzywdziński - SP 2 Szubin
2. Filip Brągiel - SP Kowalewo
3. Jakub Kaiser - SP 1 Szubin
4. Dominik Mazur- SP Rynarzewo
5. Hubert Rogaliński- SP 2 Szubin

Dziękujemy nauczycielom: Danielowi Lubawemu, Rafałowi Graba, Adamowi Adamczewskiemu, Grażynie Pawlak, Dorocie Tumiłowicz-Lesiuk, Agnieszce Kulpeksza, Małgorzacie Jaroch, Rafałowi Witkowskiemu, Tomaszowi Łącznemu, Tomaszowi Grobelskiemy, Maciejowi Kozerewiczowi, Małgorzacie Iwaniak oraz sędziom.

(UM Szubin )
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2017