Drugi Czwartek L.A. za nami

15:21, 25.09.2017 | UKB Szubin
REKLAMA
Skomentuj

21 września 2017 r. odbył się drugi Czwartek Lekkoatletyczny w Szubinie. Tym razem pogoda dopisała i udział wzięło 227 startujących dzieci. Ostatnie zawody rundy jesiennej odbędą się 28 września.

 

Oto wyniki drugiego Czwartku L.A.

 

Dziewczęta rocznik 2007

60 m

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,98 sek.
  2. Amelia Majda SP Rynarzewo 10,43 sek.
  3. Lena Majdan SP Rynarzewo 10,62 sek.

 

300 m

  1. Anna Winkowska SP 1 Szubin 59,26 sek.
  2. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 60,15 sek.
  3. Marta Józefiak SP 2 Szubin 60,80 sek.

 

Skok w dal

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,54 m
  2. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,38 m
  3. Martyna Miziuła SP Królikowo 3,28 m

 

Rzut piłeczką

  1. Monika Sala SP Królikowo 18,00 m
  2. Zuzanna Wożniak SP Tur 17,00 m
  3. Dominika Kwasek SP 2 Szubin 12,00 m

 

Chłopcy rocznik 2007

60 m

  1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 9,65 sek.
  2. Hubert Łatanik SP Królikowo 10,39 sek.
  3. Maciej Damazyn SP Królikowo 10,57 sek.

 

300 m

  1. Maciej Zdazek SP 2 Szubin 55,63 sek.
  2. Michal Leppert SP 2 Szubin 60,58 sek.
  3. Maciej Tomalczyk SP 2 Rynarzewo 73,94 sek.

 

Skok w dal

  1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 3,62 m
  2. Michał Leppert SP 2 Szubin 3,06 m
  3. Jakub Kmieć SP Tur 2,97 m

 

Rzut piłeczką

  1. Hubert Łatanik SP Królikowo 37,00 m
  2. Paweł Wojtczak SP Tur 25,00 m
  3. Jan Kubiak SP Tur 24,50 m

Twoje dziecko trenuje piłkę nożną czy koszykową, gra w tenisa, jeździ konno, trenuje judo czy boks, może tańczy Hip-Hop, biega w klubach sportowych? Uczestniczy w pozalekcyjnych zajęciach sportowych? Super, ale czy jesteś pewny, że Twoje dotychczasowe ubezpieczenie obejmowało ochroną od nieszczęśliwych wypadków dla wyczynowego uprawiania sportu. Już od dzisiaj nie musisz się tym martwić, wybierz świadomie ubezpieczenie NNW dla twojego dziecka, które w standardzie ma wyczynowe uprawianie sportu, bez zbędnych klauzul i wykluczeń. Wybierz spośród 6 wariantów odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie - KUPUJĄC ON-LINE zyskujesz 10% Rabatu >>>> Na jednej polisie możesz ubezpieczyć wszystkie swoje dzieci od przedszkola po studia.

 

Dziewczęta rocznik 2006

60 m

  1. Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 9,95 sek.
  2. Gabriela Przybylińska SP Łabiszyn 10,49 sek.
  3. Natalia Kamińska SP Rynarzewo 10,83 sek.

 

300 m

  1. Agata Spychalska SP Rynarzewo 51,50 sek.
  2. Patrycja Szatkowska SP Rynarzewo 61,24 sek.
  3. Oliwia Najdowska SP 1 Szubin 68,95 sek.

 

600 m

  1. Maria Staroń SP 2 Szubin 2.07,95 sek.
  2. Oliwia Dziennik SP Łabiszyn 3.13,72 sek.
  3. Wiktoria Damska SP Łabiszyn 3.13,87 sek.

 

Skok w dal

  1. Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 3,84 m
  2. Agata Spychalska SP Rynarzewo 3,82 m
  3. Maria Staroń SP Szubin 3,58 m

 

Rzut piłeczką

  1. Gabriela Przybylińska SP Łabiszyn 28,00 m
  2. Roksana Janke SP 1 Szubin 22,50 m
  3. Martyna Jurek SP 2 Szubin 19,00 m

 

Chłopcy rocznik 2006

60 m

1. Antoni Nowak SP 1 Szubin 9,22 sek.
2. Szymon Szlanderbach SP Tur 9,78 sek.
3. Igor Baczek SP Tur 9,82 sek.

300 m

1. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 60,79 sek.
2. Robert Patyk SP 1 Szubin 67,62 sek.

1000 m
1. Cyprian Walkiewicz SP 2 Szubin 4.04,25 sek.

Skok w dal

1. Antoni Nowak SP 1 Szubin 3,96 m
2. Maciej Nowakowski SP Tur 3,54 m
3. Miłosz Kaszewski SP 2 Szubin 3,38 m

Rzut piłeczką

1. Igor Baczek SP Tur 38,50 m
2. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 34,50 m
3. Filip Nowacki SP Tur 33,50 m

 

Dziewczęta rocznik 2005

60 m

1. Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 8,92 sek.
2. Alicja Słoma SP Tur 9,20 sek.
3. Weronika Nowak SP Rynarzewo 9,23 sek.

300 m

1. Adrianna Pawlak SP 1 Szubin 54,94 sek.
2. Marta Rolbiecka SP Rynarzewo 55,82 sek.
3. Weronika Kamińska SP Rynarzewo 57,05 sek.

600 m

1. Marcelina Lidmann SP Królikowo 2.18,32 sek.
2. Julia Ircha SP 1 Szubin 2.28,21 sek.
3. Wiktoria Przybylska SP Łabiszyn 2.31,95 sek.

 

Skok w dal

1. Alicja Słoma SP Tur 4,42 m
2. Weronika Nowak SP Rynarzewo 4,38 m
3. Zuzanna Kwaśniak SP Tur 3,68 m

 

Rzut piłeczką

1. Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 46,50 m
2. Jagoda Stefańska SP Tur 35,00 m
3. Nicole Wasilewska SP Łabiszyn 32,00 m

 

[ZT]7075[/ZT]

Chłopcy rocznik 2005

60 m

1. Sebastian Kotowski SP Tur 9,29 sek.
2. Emil Śmierzchalski SP Łabiszyn 9,38 sek.
3. Hubert Kwiatkowski SP Tur 9,65 sek.

300 m

1. Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 49,04 sek.
2. Jakub Kurkiewicz SP Łabiszyn 52,17 sek.

1000 m

1. Jędrzej Kmieć SP 1 Szubin 3.58,91 sek.

 

Skok w dal

  1. Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 4,35 m
  2. Jakub Kurkiewicz SP Łabiszyn 4,20 m
  3. Sebastian Kotowski SP Tur 3,94 m

 

Rzut piłeczka

  1. Miłosz Guzek SP Tur 53,00 m
  2. Kacper Binkowski SP 1 Szubin 47,00 m
  3. Wojciech Leppert SP Tur 41,00 m

 

Szkoła specjalna

60 m

  • Szymon Andrykowski 8,78 sek.
  • Jakub Kruzel 8,83 sek.
  • Marcin Najuzal 11,15 sek.
  • Daniel Bojewski 11,83 sek.
  • Ewa Tryska 13,23 sek.

 

Rzut piłeczką

  • Szymon Andrykowski 36,00 m
  • Jakub Kruzel 57,00 m
  • Marcin Najuzal 14,00 m
  • Daniel Bojewski 23,00 m
  • Ewa Tryska 18,00 m

 

Opracował: Piotr Krzywdziński  

(UKB Szubin)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2017