Zamknij

Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej zdobyty!

10:55, 13.11.2017 UM Szubin
Skomentuj

W piątek, 10 października 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie. Turniej rozegrano w kategorii wiekowej 2005 i młodsi, systemem każdy z każdym. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn.

Główne nagrody czyli Puchar Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie, piłkę nożną dla szkoły oraz vouchery do Pizzerii Mała Italia w Szubinie – zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie (opiekun Agnieszka Kulpeksza).

Dugie miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie (opiekun Jakub Cegiełka) .Trzecie miejsce na podium zdobyła Szkoła Podstawowa w Kołaczkowie (opiekun Jacek Osiński), czwarte miejsce Szkoła Podstawowa w Rynarzewie (opiekun Tomasz Grobelski), a piąte Szkoła Podstawowa w Kowalewie (opiekun Rafał Graba).

Puchary oraz nagrody wręczali: Burmistrz Szubina Artur Michalak, Krzysztof Siatka i Filip Brągiel z Młodzieżowej Rady Miejskiej w Szubinie.

Organizatorzy: Młodzieżowa Rada Miejska w Szubinie oraz Gminny Koordynator Sportu dziękują Pizzerii Mała Italia za pomoc, sędziemu turnieju Szymonowi Staszakowi oraz Dyrektor SP 1 Szubin Pani Małgorzacie Junyk za udostępnienie hali.