Zamknij

Trzy medale dla UKB Szubin na Mistrzostwach Województwa

10:45, 14.03.2018 UKB Szubin Aktualizacja: 12:56, 14.03.2018
Skomentuj

10 marca 2018 roku w Włocławku odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Biegach Przełajowych. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina zdobyli trzy brązowe medale. W kategorii dziewcząt U 11 brązowy medal zdobyła Oliwia Jechna w biegu na 600 m z czasem 2.19,39 sek. W kategorii chłopców U 14 brązowy medal zdobył Jakub Piechowiak w biegu na 800 m w czasie 2.46,00 sek. Wśród młodzików trzecie miejsce i brązowy medal zdobył Dominik Krzywdziński w biegu na dystansie 2 km z czasem 6.27,00 sek. Tuż o podium otarł się Radosław Siekierski zajmując czwarte miejsce w kategorii U 13 w biegu na 800 m z czasem 2.58,00 sek. W punktacji drużynowej UKB Szubin zajęło 9 miejsce na 19 klubów startujących z naszego województwa.