Zamknij

Dwa medale wywalczyli w przełajach zawodnicy UKB Szubin

15:35, 29.03.2018 UKB Szubin Aktualizacja: 15:43, 29.03.2018
Skomentuj

24 kwietnia 2018 roku w Włocławku odbyły się Mistrzostwa Międzywojewódzkie Młodzików, Juniorów Młodszych oraz Dzieci. W zawodach wystartowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina. Udział zawodników UKB Szubin można uznać za udany, zdobyli puchar w klasyfikacji klubowej zajmując szóste miejsce oraz zdobywając dwa medale złoty i brązowy. Startujący w kategorii młodzik Dominik Krzywdziński i Michał Winkowski zdobyli dla klubu pierwsze dwa punkty w współzawodnictwie klubowym prowadzonym przez Ministerstwo Sportu. Złoty medal zdobyła Oliwia Jechna w kategorii U 11 na dystansie 600 m z czasem 2.16,00 sek., a brązowy medal zdobył Jakub Piechowiak w kategorii U 14 na dystansie 800 m z czasem 2.40,00 sek. Opiekunem podczas zawodów była Sandra Pawlak, a wyjazd na Mistrzostwa był możliwy dzięki współpracy z Urzędem Miejskim w Szubinie.