Zamknij

Porażka w pierwszej grze kontrolnej

08:27, 02.08.2018 | szubinianka.futbolowo.pl
REKLAMA
Skomentuj

Od porażki piłkarze Szubinianki rozpoczęli okres przygotowawczy do nowego sezonu ligowego. W pierwszej grze kontrolnej, podopieczni Wiesława Stepczyńskiego ulegli Zamkowi Gołańcz 2:3. 

W sobotę, Szubinianka w drugim sparingu podejmie Cuiavię Inowrocław (11:00). Z kolei w przyszły weekend najprawdopodobniej szubiński zespół zagra w meczu kontrolnym z Pogonią Łobżenica. Zmiana wynika z przesunięcia na połowę sierpnia spotkań I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz.

(szubinianka.futbolowo.pl)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone