Zamknij

Przemysław Wesołek nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz

20:49, 07.08.2018 | materał: zawisza.bydgoszcz.eu
REKLAMA
Skomentuj

Jak poinformowało na swoich stronach internetowych Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza od 7 sierpnia 2018 r. szubinianin, Przemysław Wesołek został nowym zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz.

Przemysław Wesołek (ur. 12.01.1996r.) to wychowanek LKS Szubinianki Szubin, w barwach której w poprzednim sezonie w Klasie Okręgowej rozegrał dziewiętnaście spotkań strzelając siedem bramek (wszystkie w rundzie wiosennej) oraz notując trzy asysty, łącznie na boisku spędził 1481' . Przemek grał na pozycji napastnika.

Przy tej okazji życzmy Przemkowi udanych występów oraz kolejnych sukcesów sportowych w „niebiesko-czarnej” drużynie bydgoskiego Zawiszy.

(materał: zawisza.bydgoszcz.eu)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone