Zamknij
REKLAMA

Koncert kolęd i pastorałek pt. "Artyści SzDK i goście" [VIDEO]

22:22, 30.12.2017 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

29 grudnia 2017 r. w murach Szubińskiego Domu Kultury odbył się  koncert kolęd i pastorałek pt. "Artyści Szubińskiego Domu Kultury i Goście". Wszystkich przybyłych przywitała dyrektor domu kultury, Alina Gordon. Koncert prowadził Tomasz Matuszak, za oprawę muzyczną odpowiedzialny był Rafał Świtniewski. Podczas koncertu wystąpili: pianiści i gitarzyści uczęszczających na zajęcia z gry na instrumentach w SzDK, dzieci ze świetlicy w Starym Jarużynie, Zespół Wokalny działający w SzDK, Zespół śpiewaczy Jesienny Kwiat oraz Chór im. św. Jana Pawła II pod dyrekcją prof. dr hab. Elżbiety Szubertowskiej, która akompaniowała przy fortepianie.

Przy tej okazji Emilia Pruszak - prezes Chóru zaprosiła wszystkich na corocznie kolędowanie wspólnie z Chórem im. św. Jana Pawła II. Najbliższy koncert odbędzie się 7 stycznia 2018 r. w murach kościoła pw. św. Marcina Bpa w Szubinie. W kolejnym tygodniu chórzyści wystąpią w kościele pw. św. Andrzeje Boboli w Szubinie, 21 stycznia odwiedzą Pałac w Lubostroniu, ostatni koncert odbędzie się 28 stycznia 2018 r. w murach szubińskiego muzeum.

[WIDEO]61[/WIDEO]

Na zakończenie wszyscy zebrani wspólne z artystami na scenie zaśpiewali dobrze znane kolędy, a dyrektor SzDK podziękowała licznie zebranej publiczności za obecność, artystom za występ, jednocześnie życząc wszystkiego najlepszego na 2018 rok.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone