Zamknij
REKLAMA

Koncert "Tribute to Wodecki" w SzDK [FILM]

19:20, 21.01.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

Koncert "Tribute To Wodecki" poświęcony był pamięci Zbigniewa Wodeckiego. Odbył się w sobotnie popołudnie, 20 stycznia 2018 r. w murach Szubińskiego Domu Kultury.

Wszystkich zgromadzonych, w większości panie, przywitała dyrektor SzDK - Alina Gordon. Chwilę później na scenie pojawili się Paweł Harańczyk - piano, Marcin Bączkowski - gitara, Dawid Kwiatkowski - skrzypce oraz wokalista Dawid Kartaszewicz. Tematem przewodnim koncertu było życie i twórczość Zbigniewa Wodeckiego. Artyści zaprezentowali Jego największe przeboje.

Koncert można zaliczyć do bardzo udanych. Publiczność dziękowała artystom za koncert owacjami na stojąco, nie zabrakło bisu.

[WIDEO]87[/WIDEO]

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

esia.buczkowska988@oesia.buczkowska988@o

0 0

Mój Brat wspaniały. Jestem wzruszona bardzo. 20:50, 22.01.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone