Zamknij
REKLAMA

Wystawa Fleszowców LATO, ZIMĄ

16:16, 10.02.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

Klub miłośników Fotografii FLESZ zaprosił 9 lutego 2018 r. na pierwszą w tym roku zbiorową wystawę pt. "Lato Zimą".

Z pewnością wielu z nas jest już zmęczona szarą, zimowo-jesienna aurą. Fleszowcy proponują Państwu lato w różnych odcieniach.Fotosy można oglądać w holu Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie do końca kwietnia w godzinach otwarcia placówki.

Słońce za darmo!  Ekspozycję tworzyli: Małgorzata Staszak, Andrzej Wrona, Marek Nikodem, Dorota Magdziarz,  Tadeusz Drobiński,  Iwona Dudek,  Kamila  Niedzwiedzka – autorka plakatu, Alicja Horbatiuk, Tomasz Leśniewski i Mirosław Rzeszowski.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone