Zamknij
REKLAMA

Noc w Bibliotece

22:07, 11.06.2018 | RBP
REKLAMA
Skomentuj

Za nami  wspaniała Noc w Bibliotece! Byliśmy w ” Tarapatach ” na szczęście filmowych,  tańczyliśmy z Pauliną Kluczyńską Zumbę, piekliśmy kiełbaski nad ogniskiem, bawiliśmy się w literackie zgadywanki a nawet… szukaliśmy skarbu! Udało nam się spać w czytelni i zaprzyjaźnić z fajnymi osobami. Czy trzeba czegoś więcej?

Dyrekcja biblioteki dziękuje  wszystkim pracownikom biorącym udział w “NOCY” za wspaniałą pracę, dzieciom za uczestnictwo, a Rodzicom za zaufanie. Do zobaczenia za rok!

(RBP)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone