Zamknij

Dzień Dziecka w Pińsku, przygotowano moc atrakcji

18:30, 03.06.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

2 czerwca 2018 r. na boisku sportowym w Pińsku, tutejsza Rada Sołecka zorganizowała dla swoich milusińskich, Dzień Dziecka pod nazwą "Bezpieczne wakacje".

Tego dnia przygotowano moc atrakcji, m.in.: przejażdżka bryczką, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu Dziecięcej Drużyny Strażackiej z PS3 w Szubinie i OSP Szubin, zaplatanie warkoczyków i malowanie twarzy. 

Wolontariusze DKMS rejestrowali dawców szpiku, chętni mogli oddać próbkę śliny i zapisać się do bazy danych Fundacji DKMS.  Policjanci oraz strażacy zaprosili na pokład swoich pojazdów, każdy mógł zapoznać się z pracą służb mundurowych. Mega atrakcją była kurtyna wodna, która dała ukojenie w to słoneczne, upalne popołudnie, szczególnie najmłodszym.

Dzieci i dorośli uczestniczyli w konkurencjach sportowych zorganizowanych przez wychowanków MOAS Szubin. Tego dnia nie mogło zabraknąć dmuchańców oraz bogatej oferty gastronomicznej.

Podczas imprezy prowadzona była zbiórka oraz licytacje na rehabilitację i leczenie Julki Iciak, mieszkanki sołectwa.

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone