Zamknij

Mieszkaniec Szubina wygrał rower w konkursie stacji OSKP PUMAG

16:34, 06.02.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

2 lutego 2018 r. w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów PUMAG przy ulicy Kcyńskiej w Szubinie miało miejsce wręczenie nagrody głównej w konkurs lojalnościowy dla klientów stacji, który trwał od 1 lutego 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.

Główną nagrodę Rower Turystyczny z rąk prezesa spółki PUMAG, Krzysztofa Holca odebrał Michał Białecki z Szubina wspólnie z synem.

Już dzisiaj zapraszamy do skorzystania z usług Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów PUMAG w Szubinie. W dniu 1 lutego 2018 r. wystartował nowy konkurs "WYGRAJ Z NAMI" dla klientów stacji.

Organizator konkursu przygotował następujące nagrody:

  • Rower
  • Nawigacja
  • Dysk zewnętrzny przenośny.

Poniżej prezentujemy regulamin konkursu pt. "Wygraj z Nami".

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone