Zamknij

XX Bal z Szubińską "Dwójką"

10:40, 09.02.2018 | SP 2 Szubin
REKLAMA

3 lutego 2018 r. odbył się XX Bal z Szubińską "Dwójką". Jak przystało na tak piękny jubileusz organizatorzy balu przygotowali dla uczestników wspaniałe niespodzianki: tort, lampkę szampana, foto-budkę. Przede wszystkim zadbali o niezapomnianą atmosferę.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonała dyrektor szkoły, Gabriela Rojek wraz z przewodniczącą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2, Wiolettą Borys-Stachowiak. Pani dyrektor wspominała pierwszy bal, który odbył się w 1999 r. Coroczne imprezy stały się tradycją Szubińskiej „Dwójki”. W klimat świetnej zabawy wprowadził wszystkich pan Zbigniew Sabaciński. Odnosząc się do Pierwszego Balu z Szubińską „Dwójką”, uczestnicy odśpiewali chóralne „Sto Lat” dla organizatorów, gości, sympatyków i przyjaciół naszej szkoły.

Zabawa trwała do białego rana. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na modernizację Sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 w Szubinie.

Organizatorzy dziękują gościom, sponsorom i wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia XX Balu z Szubińską „Dwójką”. DZIĘKUJEMY

(SP 2 Szubin)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone