Zamknij

Druhowie z OSP Szubin uroczyście obchodzili Dzień Strażaka

15:00, 07.05.2018 | OSP Szubin
REKLAMA
Skomentuj

W dniu 4 maja obchodziliśmy międzynarodowy Dzień Strażaka. Szubińska jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej również bardzo uroczyście obchodziła swoje święto.

Obchody rozpoczęliśmy Mszą Świętą w szubińskiej farze a następnie przeszliśmy na plac przy remizie gdzie odbył się uroczysty apel. Na początku apelu po złożeniu meldunku Burmistrzowi Szubina przez Naczelnika OSP, Prezes OSP w Szubinie przywitał wszystkich zebranych gości wśród których nie zabrakło Burmistrza z pracownikami Urzędu Miejskiego w Szubinie, członków honorowych OSP w Szubinie, przedstawicieli Państwowej Straży Pożarnej w osobach dowódców JRG w Szubinie, Dziecięcej Drużyny Pożarniczej oraz rodzin i najbliższych strażaków.

Po przemówieniu Prezesa OSP przyszedł czas na podziękowania i odznaczenia. Nadszedł również czas na życzenia, które na ręce Prezesa złożył Burmistrz Szubina, a także Dziecięca Drużyna Pożarnicza.

Wszystkim druhnom i druhom z okazji tak wspaniałego święta życzymy wszystkiego co najlepsze.

(OSP Szubin)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone