Zamknij

Rajd patriotyczny dla uczczenia Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja

10:05, 11.05.2018 | SzKR
REKLAMA
Skomentuj

Ambicją Szubińskiego Klubu Rowerowego jest organizowanie rajdów patriotycznych z okazji przypadających wielkich świąt narodowych. Tak stało się też w tym roku. Dla uczczenia Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja wybraliśmy się na rowerach do Lubostronia.

Trudną trasę 47 kilometrów pokonali prawie wszyscy. Najstarszym, 73 letnim uczestnikiem był Pan Stanisław z Szubina. Najmłodszy bo 9-letni uczestnik rajdu to też był Stanisław. Obaj z powodzeniem ukończyli tak spory dystans.

Szubiński Klub Rowerowy pragnie organizować również rajdy typowo rekreacyjne. Liczymy na zaproszenia do sołectw na terenie gminy, a możenie tylko?

Kontakt z klubem można nawiązać przez podstronę na facebook'u >>>>  lub przez lidera Klubu Mirosława Rzeszowskiego.

 

(SzKR)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone