Zamknij

Młodzież pożegnała swoich kolegów tragicznie zmarłych w Wąsoszu

14:32, 27.07.2018 | M.R
REKLAMA

W czwartek wieczorem, 26 lipca 2018 roku po godzinie 21. koleżanki i koledzy ze szkoły, podwórka, boiska, wspólnie z nauczycielkami ze Szkoły Podstawowej w Kowalewie w ciszy i skupieniu przemaszerowali na skraj pomostu w Wąsoszu. Puścili na wodę cztery wianki z zapalonymi zniczami oraz wrzucili kwiaty i  wiązanki.

Z zapalonych zniczy na pomoście utworzyli serce. To wszystko po to, żeby uczcić pamięć Filipa i Hubera, tragicznie zmarłych chłopców, którzy utonęli w wąsoskim jeziorze.

Godzina pożegnania też nie była przypadkowa. To właśnie o tej godzinie strażacy, woprowcy i policjanci przez minione trzy dni kończyli prowadzone czynności poszukiwawcze na akwenie. Żeby kolejnego dnia rozpocząć je na nowo. 

[WIDEO]167[/WIDEO]

 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone