Zamknij
REKLAMA

Kolizja dwóch osobówek na obwodnicy Szubina (DK5)

15:40, 14.04.2017 | MR
REKLAMA
Skomentuj

14 kwietnia 2017 r. około godz. 14.40 na obwodnicy Szubina drodze krajowej nr 5, tuż za węzłem Łachowo doszło do kolizji dwóch osobówek. Na czas działania służb ratunkowych ruch został całkowicie zablokowany. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, ZRM Szubin oraz patrol policji z KP Szubin i z sekcji Ruchu Drogowego w Nakle nad Notecią. W zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe mercedes i opel. Do czasu przybycia na miejsce ZRM, kwalifikowanej pomocy przedmedycznej poszkodowanym udzielili strażacy. Kierowca mercedesa został decyzją ratowników medycznych zabrany na dalsze badania do szpitala, natomiast pasażerka mercedesa oraz kierujący oplem zostali przebadani na miejscu nie wymagali dalszej hospitalizacji. Cały ruch z drogi krajowej nr 5 został puszczony przez Szubin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że utrudnienia mogą trwać do godz. 19:00.

 

Jaki informuje rzecznik KPP w Nakle nad Notecią, mł. asp. Justyna Andrzejewska - ze wstępnych ustaleń przybyłych na miejsce policjantów wynika, że 51-letni kierujący mercedesem najprawdopodobniej próbował wykonać manewr zawracania na obwodnicy i zderzył się z nadjeżdżającym oplem vectrą. Kierowca mercedesa mieszkaniec Skarżysko-Kamienna doznał obrażeń ciała i został zabrany do szpitala. Kierowca opla został przebadany alkomatem, był trzeźwy. Kierowcy mercedesa jeszcze nie przebadano. 

 

Wypadek na obwodnicy Szubina to nie jedyne zdarzenia dzisiejszego popołudnie do którego doszło na drodze krajowej nr 5. Kilkanaście kilometrów dalej w kierunku na Poznań, w miejscowości Bożejewice (gmina Żnin) doszło do zderzenia czterech pojazdów. 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

SzubiniakSzubiniak

1 0

Żenada skoro kolizja bez ofiar ( na szczęście) to dlaczego tak długo blokują drogę główną ? Nie potrafią posprzątać , a wraki aut wywieźć na lawetach .... 17:24, 14.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SzubiniakSzubiniak

1 1

Żenada.. skoro kolizja bez ofiar na szczęście, do dlaczego tak długo blokują główna drogę? Posprzątać nie potrafią i wywieźć aut na lawetach .... 17:27, 14.04.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone