Zamknij
REKLAMA

Nocny pożar pustostanu po barze w Wąsoszu [FILM]

11:31, 11.02.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

W nocy z 9 na 10 lutego 2018 roku około północy na stanowisko kierowania Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią wpłynęło zgłoszenie o palącym się przydrożnym barze przy drodze krajowej nr 5 w miejscowości Wąsosz.

Pod wskazane miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie zastęp OSP Szubin. Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu, ogień obejmował całkowicie budynek, na szczęście pustostanu "Baru Szuwarek".

[WIDEO]96[/WIDEO]

Pustostan uległ całkowitemu spaleniu.

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

PrezesPrezes

0 0

Witam, rozumiem, że był to pustostan.... Ale gdzie tu akcja strażaków? wozy stoją, błyskają, a ktoś sobie na spokojnie nagrywa film, a akcji gaśniczej nie widzę, ale ponoć trwał 6 godzin !!! 16:35, 20.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone