Zamknij
REKLAMA

Poniedziałkowe kolizje drogowe w Zalesiu i Zamościu [FILM]

21:02, 12.02.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

12 lutego 2018 r. w gminie Szubin doszło na tą chwilę do dwóch zdarzeń drogowych. Około godz. 7.00 w Zamościu na krajowej piątce zderzył się volkswagen new beetle z vw transporterem. W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracowali strażacy z OSP Rynarzewo i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie oraz patrol policji z KP Szubin.

Do kolejnego zdarzenia doszło przed godz. 15.00 na drodze wojewódzkiej 247 w miejscowości Zalesie przy ulicy Szubińskiej. W tym zdarzeniu drogowym uczestniczyły dwie osobówki. Nissan almera i opel vectra.Na miejsce zadysponowano dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego z Szubina i Kcyni, dwa zastępy z PSP w Szubinie oraz patrol policji z KP Szubin i sekcji Ruchu Drogowego w KPP Nakło nad Notecią. W kolizji został poszkodowany kierujący nissanem, którego karetką przewieziono na dalsze badania do szpitala w Bydgoszczy. Na czas działania służb ratunkowych ruch odbywał się wahadłowo.

[WIDEO]97[/WIDEO]

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone