Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Kołaczkowie, jeden z kierowców trafił do szpitala

19:54, 10.06.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

Do wypadku w Kołaczkowie, przy skrzyżowaniu ulicy Powstańców Wlkp i krajowej piątki doszło w niedzielę, 10 czerwca 2018 r. kilkanaście minut po godz. 19.00.

Natychmiast na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, patrol policji oraz Zespół Ratownictwa Medycznego z Bydgoszczy. 

Portal

itvszubin.pl

Napisał o tym

pierwszy

W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, vw arteon i volvo v60. Pomocy przedmedycznej obu kierowcom udzielili strażacy, do czasu przybycia na miejsce ZRM. Decyzją ratowników, jeden z kierujących został przetransportowany na dalsze badania do szpitala Jurasza w Bydgoszczy.

Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają policjanci z KP Szubin, ze wstępnych informacji wynika, że zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo. 

REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone