Zamknij
REKLAMA

Spotkanie przedszkolaków z leśniczym

16:00, 11.02.2018 | PS 3 Szubin
REKLAMA
Skomentuj

9 lutego 2018 r. dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 3 w Szubinie odwiedził Pan Jakub Sokołowski – leśniczy z Nadleśnictwa w Szubinie. Spotkanie rozpoczęło się od zabawy powitalnej a następnie dzieci odgadywały zagadki o zwierzętach żyjących w lesie oraz oglądały film "Zwierzęta zimą”. Po filmie Pan leśniczy opowiadał dzieciom co jedzą zwierzęta i jak szukają pokarmu, pokazał zdjęcia ptaków oraz opowiedział o nich.

Dzieci dowiedziały się, które ptaki jedzą ziarenka, które robaki; jakie zostają u nas na zimę, a jakie odlatują. Ciekawym akcentem było pokazanie poroża i opowiedzenie w jaki sposób i dlaczego zwierzęta je gubią. Na zakończenie dzieci podziękowały Panu leśniczemu i zaprosiły go na następne spotkanie wiosną.

(PS 3 Szubin)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone