Zamknij
REKLAMA

Wycieczka do Kids Play

17:00, 11.02.2018 | NP Słoneczko
REKLAMA
Skomentuj

9 lutego 2018 r. "Misiaki" oraz  "Pszczółki: z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczko" w Szubinie  wybrała się na wycieczkę do sali zabaw „Kids Play” w Bydgoszczy. Celem wyprawy było stworzenie możliwości miłego spędzenia czasu, dbania o bezpieczeństwo swoje i innych . Dzieci bawiły się wyśmienicie. Radośnie korzystały z nowoczesnych konstrukcji  do zabaw ze zjeżdżalniami, basenami z piłeczkami, torami przeszkód oraz modułami do zabaw manipulacyjnych. Maluszki chętnie korzystały z przygotowanych atrakcji.

Był to doskonały sposób na kształtowanie motoryki małej i dużej oraz rozwijanie wyobraźni. Niemałą atrakcją dla „Maluszków” była także podróż autokarem. W czasie przerwy przedszkolaki mogły odpocząć i nabrać sił przy bajkowym stole, gdzie czekały na nich pyszne smakołyki. Uśmiechnięte buzie wszystkich uczestników pozwoliły nam sądzić, że wycieczka była bardzo udana i na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.
 

(NP Słoneczko)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone