Zamknij
REKLAMA

Uroczyste przekazanie nakielskiej komendy

20:55, 02.06.2017 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek, 1 czerwca 2017 r. w nakielskiej komendzie odbyła się uroczystość zdania obowiązków przez Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią, który odchodzi na emeryturę. Obowiązki szefa nakielskiej komendy zostały powierzone kom. Mariuszowi Gaik dotychczasowemu Pierwszemu Zastępcy Komendanta.

W czwartek, 1 czerwca 2017 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią została zorganizowana uroczysta zbiórka z udziałem Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosława Elszkowskiego. Podczas spotkania odbyło się uroczyste zdanie obowiązków służbowych przez odchodzącego na emeryturę Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią insp. Krzysztofa Bodzińskiego. Od dzisiaj (02.06) obowiązki szefa nakielskich mundurowych pełni dotychczasowy Pierwszy Zastępca Komendanta kom. Mariusz Gaik.

Na uroczystość, prócz nakielskich policjantów, przybyli także funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi, jednostki, którą poprzednio dowodził insp. Bodziński. W uroczystości uczestniczyli też komendanci jednostek ościennych, którzy złożyli życzenia w imieniu wszystkich komendantów miejskich i powiatowych województwa kujawsko–pomorskiego.

Komendant Bodziński podziękował wszystkim zebranym, a przede wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią za wspólną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu nakielskiego. Zebrani również dziękowali Komendantowi za czas pracy w Nakle i życzyli wszelkiej pomyślności.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018