Zamknij
REKLAMA

Pijany kierowca zatrzymany po zgłoszeniu

17:09, 19.09.2017 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca forda transita, zatrzymany przez szubińskich policjantów na terenie miasta. W zatrzymaniu zamroczonego alkoholem kierowcy, pomógł anonimowy rozmówca, który zgłosił interwencję.

W piątek, 15.09.2017 r. krótko po 18.00 dyżurny szubińskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie z bydgoskiego WCPRu, że na stację paliw na ul. Kcyńską, fordem transitem przyjechał nietrzeźwy mężczyzna.

Natychmiast po tym zgłoszeniu, na wskazaną stację pojechał patrol. Kiedy mundurowi dojechali na miejsce opisanego w zgłoszeniu auta już na niej nie było. Forda opisanego w zgłoszeniu zauważyli kilkanaście metrów dalej i zatrzymali go do kontroli.  Od siedzącego za kierownica 47-latka wyraźnie czuć było alkohol. To, że mieszkaniec Szubina był nietrzeźwy potwierdziło badanie alkomatem, który wykazał w organizmie kierowcy ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj (18.09) 47-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z obowiązującymi przepisami mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Sprawę rozstrzygnie sąd.

(KPP Nakło)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

alkoholikalkoholik

3 2

Pan Tomasz.L i tak długo jezdził pod wpływem alkoholu,dobre kilka lat,większość o tym wiedziała. 17:51, 20.09.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018