REKLAMA

Zaczęło się od nieprawidłowego parkowania, a skończyło się aresztem

11:20, 10.11.2017 | KPP Żnin
REKLAMA
Skomentuj

Kara pozbawienia wolności do lat 3 grozi 27-latniemu mieszkańcowi Bydgoszczy, który został przyłapany na posiadaniu zabronionych substancji. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie celem odbycia kary aresztu. Mężczyzna został zatrzymany, a o jego losie zadecyduje  sąd.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 07.11.2017 r. w Żninie. Funkcjonariusze patrolujący centrum miasta podjęli do kontroli drogowej pojazd marki Ford, którego kierujący nieprawidłowo zaparkował auto. Sprawcą wykroczenia okazał się 27-letni bydgoszczanin. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych systemach informatycznych, okazało się że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Stargardzie w celu odbycia kary aresztu. Dodatkowo w trakcie wykonywania dalszych czynności na komendzie, podczas przeszukania 27-latka, w kieszeni kurtki policjanci znaleźli woreczek strunowy z białym proszkiem. Przeprowadzone badanie na narkotesterze wykazało, że to zakazana prawem amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za popełnione wykroczenie drogowe bydgoszczanin został pouczony.  

08.11.2017 r. podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Teraz czeka go proces w sądzie. Grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.  

(KPP Żnin)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone | 2018