Zamknij
REKLAMA

To będzie Tydzień Nowości Renault. Przygotuj się na super okazje!

00:00, 04.09.2017 | artykuł sponsorowany
Renault zaprasza na Tydzień Nowości. Fot. materiały promocyjne

Jesteś gotowy na Tydzień Nowości Renault? Tylko od 9 do 16 września nowe modele Renault dostępne w limitowanej ofercie z pełnym pakietem ubezpieczeń 1%*. To także wyjątkowa okazja, by poznać Nowego KOLEOSA, SUV-a Renault z napędem 4x4.

Wejdź do świata Nowego Renault KOLEOS. Daj się zauroczyć jego atletycznym designem.

Silna osobowość znajduje odzwierciedlenie w rasowej sylwetce i atletycznych liniach nadwozia Nowego Renault KOLEOS. Chromowane ozdobne elementy w elegancki sposób podkreślają siłę charakteru tego auta. Charakterystyczny układ świateł LED Pure Vision przyciąga spojrzenia i zapada głęboko w pamięć.

Doceń wysoką jakość wykończenia wnętrza

Najwyższej jakości materiały, staranne wykończenie, poczuj komfort w Nowym Renault KOLEOS.

Komfortowe siedzenia, ergonomiczna środkowa konsola z głównymi elementami sterowania umieszczonymi w zasięgu ręki, technologie pokładowe obsługiwane za pośrednictwem systemu multimedialnego R-LINK 2 i jego 8,7-calowego ekranu dotykowego, ekran TFT na tablicy rozdzielczej z możliwością personalizacji. System nagłośnienia Bose® oferujący muzyczne doznania o potężnym, wibrującym brzmieniu. Wszystko to składa się na unikalne doznania z jazdy, łączące przyjemność z komfortem.


Przestronne wnętrze

Obszerne wnętrze, łatwo dostępne dzięki dużemu kątowi otwarcia drzwi, pełne światła wpadającego przez dach panoramiczny, zapewnia maksimum komfortu zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Ciesz się podgrzewanymi fotelami przednimi z funkcją wentylacji w wersji Initale Paris, ogromną przestrzenią z tyłu oraz licznymi  schowkami.

Napęd ALL MODE 4×4-i®

Zjedź z utartego szlaku, dzięki technologii All Mode 4×4® i spełnij swoje pragnienia ucieczki od codzienności. Dla wygody możesz swobodnie wybrać jeden z trzech trybów: 4x2, 4×4 Auto lub 4×4 Lock, które zapewnią swobodę poruszania się po bezdrożach, śniegu, piasku lub asfalcie.

 

System EASY BREAK

Bagażnik Nowego Renault KOLEOS oferuje różne możliwości konfiguracji. Dzięki systemowi Easy Break możesz jednym gestem złożyć tylną kanapę, zwiększając pojemność bagażnika.

 

 

Pakiet zimowy

W zimne dni możesz skorzystać z funkcji
podgrzewanej kierownicy czy też podgrzewanych foteli przednich.

Zaawansowane technologie gwarantują nowy rodzaj doświadczenia

Elektrycznie, bezdotykowo otwierana klapa bagażnika

Dzięki czujnikowi pod zderzakiem, jeśli masz przy sobie kartę Renault Hands Free, wystarczy wykonać nogą ruch pod tylnym zderzakiem, aby z łatwością otworzyć bagażnik. Bardzo praktyczne w gdy masz zajęte ręce!

Technologie wspomagające prowadzenie

Zintegrowane technologie wspomagania prowadzenia w intuicyjny sposób ułatwiają podróż Nowym Renault KOLEOS. Zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedniego pojazdu, dostosowanie oświetlenia do warunków panujących na drodze, hamowanie w sytuacji awaryjnej, czy manewry parkowania są teraz dużo łatwiejsze.  

Multimedialny system R-LINK 2 z ekranem dotykowym do 8,7”

Jeden intuicyjny system obsługujący wszystkie funkcje Nowego Renault KOLEOS. Duży pionowy ekran o przekątnej 8,7 cala (22 cm), podłączony do systemu R-LINK 2 umożliwia sterowanie funkcjami samochodu, multimediami, nawigacją, telefonem i systemami wspomagania prowadzenia.

Jedź bezpiecznie

Visio System: Twój pilot nowej generacji

Dzięki kamerze umieszczonej w górnej części przedniej szyby, Visio System udziela wskazówek kierowcy za pomocą 3 systemów:

  •  Systemu ostrzegania o przekroczeniu prędkości z funkcją rozpoznawania znaków drogowych
  •  Systemu kontroli pasa ruchu
  •  Systemu automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania.

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone