Zamknij
REKLAMA

Pełen wrażeń wypoczynek z dziećmi w górach

19:24, 04.06.2018 | Materiały partnera
Skomentuj
Fot. Materiały partnera

Dzieci nie znoszą monotonii i nudy, gdyż mają w sobie naturalną ciekawość świata, a ponadto nieprzebrany zasób energii, beztroskę i nieustanną chęć do działania. Spokojne wakacje na łonie natury mogą okazać się dla nich fantastyczne pod warunkiem, że dostarczymy im różnych rozrywek. Dlatego podczas każdego wyjazdu na wakacje należy zapewnić im moc atrakcji, aby czuły się szczęśliwe i z radością wspominały wspaniałe wakacje z rodzicami.

Góry oferują moc wrażeń, a zwłaszcza jeśli wyjedziemy w miejsce ustronne i piękne – z dala od tłumów turystów. Góry Beskidu Sądeckiego zapewniają nie tylko piękne krajobrazy, urokliwe zachody i wschody słońca, lecz także unikalną faunę i florę, atrakcyjne miejsca na przejażdżki rowerowe i piesze wędrówki.

Góry – najlepszy wybór dla aktywnej rodziny z dziećmi

Naturalne warunki przyrodnicze mogą zachwycać, jednak dzieci szybko się nudzą, dlatego planując wakacje rodzinne warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach. Ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny położony blisko lasu i rzeki, otoczony górskim stokami, z czystym powietrzem i źródlaną wodą będzie doskonałym wyborem. Jeśli dodatkowo posiada plac zabaw dla dzieci oraz inne atrakcje – gry i zabawy, a także pływalnię z czystą, źródlaną wodą. Zimą można wyruszyć na pobliski stok i oddać się w pełni białemu szaleństwu. Wiosną, jesienią i latem można zaplanować wycieczki krajoznawcze – odwiedzić ruiny średniowiecznego zamku w Rytrze albo wybrać się na wycieczkę Doliną Małej Roztoki czy szlakiem do Radziejowej lub wyruszyć śladami kultury dawnych mieszkańców tych stron – Łemków.

Basen rekreacyjny w górach

Beskid Sądecki zachęca do aktywności fizycznej i poznawania tego regionu, warto wybrać się na przejażdżki rowerowe i piesze wędrówki. Po długim spacerze czy innych atrakcjach na świeżym powietrzu można zabrać małych wędrowców na basen.

Ośrodek z krytą pływalnią to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Po dniu pełnym przygód, wycieczek i wędrówek po górach - można szybko zregenerować siły przed kolejną dawką wakacyjnych atrakcji, a w razie brzydkiej pogody nie będziemy narzekać na nudę. Wystarczy zabrać strój kąpielowy i przeczekać niepogodę na basenie, gdzie nigdy nie ma miejsca na nudę.

Inne atrakcje dla dzieci i młodzieży

Rodzice mogą również poćwiczyć z z dziećmi grę w tenisa na kortach należących do ośrodka lub zagrać w koszykówkę czy siatkówkę na boisku. Po dniu pełnym wrażeń dorośli mogą odpocząć w centrum Spa oddając się relaksowi pozostawiając dzieci pod opieką animatora. Małe dzieci z radością pobawią się w suchym basenie z piłkami lub wezmą udział w zajęciach organizowanych w fantastycznie urządzonym Klubie Rogaś nawiązujących swoją nazwą do lektury dla najmłodszych. Dzięki takim udogodnieniom również dorośli zyskają chwilę oddechu i przyjemnie spędzą czas. Wszelkie informacje na temat możliwości wypoczynku w pięknym zakątku Beskidu Sądeckiego w Rytrze – znajdą Państwo na stronie ośrodka: http://www.perlapoludnia.pl/aktualnosci/wypoczynek-z-dziecmi-w-gorach

Zimą w pobliżu działa wyciąg narciarski, a łagodne stoki sprzyjają nauce jazdy na nartach. W sezonie zimowym działa także szkółka narciarska dla dzieci. 

(Materiały partnera)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone