Pracownik ogólnobudowlany (Uzupełnienie)

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc w wykonywaniu prac budowlanych Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 14.08.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Znajomość branży budowlanej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
      Osoba do kontaktu: Paulina Czerwińska
      Numer telefonu: 523911319
      E-mail: posrednikpracyfilia@pupnaklo.p
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
      Stylizacja rzęs, wymagana książeczka sanitarno epidemiologiczna, certyfikat ukonczenia kursu stylizacji rzęs
      StPr/18/1760
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      wymiana i naprawa opon i dętek samochodowych
      StPr/18/1736

      Dbanie o stanowisko pracy, obsługa sprzętu do obsługi klimatyzacji, obsługa klientów warsztatu.
      StPr/18/1738

      Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, mile widziane-prawo jazdy kat.B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
      StPr/18/1731

      obłsuga klientów
      StPr/18/1710

      Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
      StPr/18/1714

      obsługa klienta na poszczególnych stoiskach, towarowanie sklepu (praca w Szubinie ul.Ogrodowa 3) Pierwsza umowa na 3 miesiace + dalsza umowa
      StPr/18/1696

      prace gospodarcze, okresowe i bieżące sprzątanie pomieszczeń, drobne naprawy,pielęgnacja ogrodu
      StPr/18/1586
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      pomoc w wykonywaniu prac budowlanych Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
      StPr/18/1167

      prace porządkowe, prace naprawcze, -pomoc w drobnych pracach budowlanych
      StPr/18/1015