Kierowca-pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Dworcowa, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rozładunek, załadunek, dostarczanie do/bądź odbieranie towaru od klienta, prace fizyczne na składzie, workowanie, porządki; mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 06.09.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pracodawca: "JK-KRAJNA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Dworcowa, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Henryk Rosiński
        Numer telefonu: 601 412 322
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Cv
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 05.09.2018 - 05.10.2018, Godziny : 08.00 - 14.00
        koloryzacja, mycie głowy, modelowanie, suszenie,strzyżenie
        StPr/18/1673
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN

        -dokonywanie rejestracji -przygotowanie dokumentacji do rozliczenia kontraktu z NFZ - przyjmowanie poczty - prowadzenie ewidencji korenspondencji - obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
        StPr/18/1642
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Młodszy bibliotekarz, dwie zmiany 8.00-16.00 lub 10.00-18.00
        StPr/18/1646
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        obsługa klienta obsluga kasy fisklanej układanie towaru naliczanie marży
        StPr/18/1652

        prace gospodarcze, okresowe i bieżące sprzątanie pomieszczeń, drobne naprawy,pielęgnacja ogrodu
        StPr/18/1586
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        rozładunek, załadunek, dostarczanie do/bądź odbieranie towaru od klienta, prace fizyczne na składzie, workowanie, porządki; mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B
        StPr/18/1546

        zgodnie z zawodem i specjalnością
        StPr/18/1527
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        -budowa sieci wodnych i kanalizacyjnych,usuwanie awarii -remonty stacji uzdatniania wodyodczytywanie wodomierzy, wydruk faktur, mile widziane prawo jazdy B.
        StPr/18/1429
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

        pomoc w wykonywaniu prac budowlanych Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/18/1167

        blacharz samochodowy
        StPr/18/1288