Woźny

Miejsce pracy: Plac Kościelny 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace gospodarcze, okresowe i bieżące sprzątanie pomieszczeń, drobne naprawy,pielęgnacja ogrodu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Data rozpoczęcia: 10.09.2018
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • elektryczne do 1 KW
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Samorządowe Przedszkole nr 3 w Szubinie
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Plac Kościelny 2, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Lidia Zielińska
      Numer telefonu: (52) 384-24-26
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      koloryzacja, mycie głowy, modelowanie, suszenie,strzyżenie
      StPr/18/1673
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      -dokonywanie rejestracji -przygotowanie dokumentacji do rozliczenia kontraktu z NFZ - przyjmowanie poczty - prowadzenie ewidencji korenspondencji - obsługa komputera oraz urządzeń biurowych
      StPr/18/1642
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Młodszy bibliotekarz, dwie zmiany 8.00-16.00 lub 10.00-18.00
      StPr/18/1646
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa klienta obsluga kasy fisklanej układanie towaru naliczanie marży
      StPr/18/1652

      prace gospodarcze, okresowe i bieżące sprzątanie pomieszczeń, drobne naprawy,pielęgnacja ogrodu
      StPr/18/1586
      wynagrodzenie od od 2 150 PLN

      rozładunek, załadunek, dostarczanie do/bądź odbieranie towaru od klienta, prace fizyczne na składzie, workowanie, porządki; mile widziane doświadczenie, prawo jazdy kat. B
      StPr/18/1546

      zgodnie z zawodem i specjalnością
      StPr/18/1527
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      -budowa sieci wodnych i kanalizacyjnych,usuwanie awarii -remonty stacji uzdatniania wodyodczytywanie wodomierzy, wydruk faktur, mile widziane prawo jazdy B.
      StPr/18/1429
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 000 PLN

      pomoc w wykonywaniu prac budowlanych Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
      StPr/18/1167

      blacharz samochodowy
      StPr/18/1288