Operator sprzętu specjalistycznego

Miejsce pracy: Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Dbanie o stanowisko pracy, obsługa sprzętu do obsługi klimatyzacji, obsługa klientów warsztatu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Dąbrowskiego 46, 89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomo
    Osoba do kontaktu: Paulina Czerwińska
    Numer telefonu: 523911319
    E-mail: posrednikpracyfilia@pupnaklo.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv skierowanie
    Stylizacja rzęs, wymagana książeczka sanitarno epidemiologiczna, certyfikat ukonczenia kursu stylizacji rzęs
    StPr/18/1760
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    wymiana i naprawa opon i dętek samochodowych
    StPr/18/1736

    Dbanie o stanowisko pracy, obsługa sprzętu do obsługi klimatyzacji, obsługa klientów warsztatu.
    StPr/18/1738

    Magazynier-obsługa wózka widłowego, mile widziane doświadczenie, mile widziane-prawo jazdy kat.B; praca na dwie zmiany 8-16 i 12-20
    StPr/18/1731

    obłsuga klientów
    StPr/18/1710

    Monter instalacji centralnego ogrzewania,instalacji wodnokanalizacyjnej, instalacji gazowych,przydomowych oczyszczalnie ścieków
    StPr/18/1714

    obsługa klienta na poszczególnych stoiskach, towarowanie sklepu (praca w Szubinie ul.Ogrodowa 3) Pierwsza umowa na 3 miesiace + dalsza umowa
    StPr/18/1696

    prace gospodarcze, okresowe i bieżące sprzątanie pomieszczeń, drobne naprawy,pielęgnacja ogrodu
    StPr/18/1586
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    pomoc w wykonywaniu prac budowlanych Oferta pracy w ramach doposażenia stanowiska pracy - przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
    StPr/18/1167

    prace porządkowe, prace naprawcze, -pomoc w drobnych pracach budowlanych
    StPr/18/1015