Magazynier

Miejsce pracy: Jana Pawła II 54, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace magazynowe, obsługa komputera; wykształcenie średnie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Data rozpoczęcia: 15.05.2018
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera
      Wymagania dodatkowe
      Zawód:
      • Magazynier
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: CMT Polska Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Jana Pawła II 54, 89-200 Szubin, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Renata Laskowska
        Numer telefonu: 52-320 49 50
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 14.05.2018 - 14.06.2018, Godziny : 08.00-14.00
        opieka nad osobami starszymi i chorymi w ich środowisku Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
        StPr/18/0896
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        pielęgnacja roślin i koszenie traw, prace przy wycince i usuwaniu drzew i krzewów, utrzymanie porządku i czystości Oferta pracy w ramach robót publicznych - przeznaczona dla osób zarejestrowanych w Po
        StPr/18/0898

        StPr/18/0899

        smażenie mięsa,frytek przygotowywanie kanapek i posiłków oraz kreatywne ich wydawanie gościom w lokalu.Dbanie o wizerunek i czystość w lokalu, zaplecza i sanitaria. Obsługa kasy fiskalnej,sumienność,p
        StPr/18/0864
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN

        prace biurowe, składanie projektów, obsługa komputera, znajomość obsługi programu AUTOCAD -mile widziana
        StPr/18/0893
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        Sprzedawca w sklepie wielobranżowym,monopolowym
        StPr/18/0886

        szycie odzieży; wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 2 lata
        StPr/18/0882

        prace magazynowe, obsługa komputera; wykształcenie średnie
        StPr/18/0871

        Pracownik fizyczny punktu skupu złomu
        StPr/18/0874

        StPr/18/0875