Zamknij

Jakub, Dominik, Radosław na podium w Gąsawie

19:07, 05.08.2018 UKB Szubin Aktualizacja: 19:22, 05.08.2018
Skomentuj

4 sierpnia 2018 roku w Gąsawie odbyła się X Edycja Biegu im. Gustawa Mądroszyka, w którym udział wzięło około 300 uczestników z różnych stron Polski. W Biegu na 10 km wystartowała 5 osobowa grupa z Szubina oraz w Biegach Młodzieżowych na dystansie 3 km trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina.

Cała trójka z UKB zajęła miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych. Pierwsze miejsce w kategorii M 13 zajął Jakub Piechowiak, drugie miejsce w kategorii M 15 zajął Dominik Krzywdziński i drugie miejsce w kategorii M 12 Radosław Siekierski. Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymali pamiątkowe medale wybite specjalnie na te zawody. Dużym powodzeniem cieszył się bieg na 5 km Nordic Walking, w którym udział wzięło około 100 uczestników.