Zamknij

POMAGAMY !!! Julka chce znów stanąć na nóżki, wyznaczono już termin operacji na połowę listopada

09:17, 12.10.2017 | Rodzice Julki
Skomentuj

Zbieramy pieniążki na kosztowną operację stópek dla naszej 6- letniej córki Julki Iciak, która cierpi na mózgowe porażenie dziecięce - czterokończynowe. Z powodu zmian neurologicznych stopy Julki ulegają deformacji uniemożliwiając stawianie na nóżki. Silne przykurcze hamują postęp rehabilitacji. 

Julka urodziła się 12 stycznia 2011 roku. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę lekooporną. Julka nie siedzi samodzielnie, nie wstaję, nie chodzi. Jednakże jest bardzo pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Od urodzenia jest intensywnie rehabilitowana . Julka używa specjalnych ortez stabilizujących całe ciało oraz specjalnych ortez stabilizujących stopy, dzięki czemu Julka może stać a nawet chodzić z pomocą rehabilitanta. Są to te chwilę które zbliżają naszą Juleczkę do odrobiny normalności. Niestety wraz ze wzrostem córki pogłębiają się przykurcze i deformacje stóp. Niedługo wstawanie, pionizacja będzie niemożliwa. Jedyną szansą na poprawę jest operacyjna korekta stópek. 

Termin oczekiwania na operację w ramach NFZ są bardzo długie ( ok. 3-ch lat). Po tak długim czasie oczekiwania na zabieg być może Julka już nigdy nie stanie na nóżki. I dlatego chcielibyśmy prosić państwa o pomoc w zbiórce na prywatny zabieg korekty stópek. Zebrane pieniążki pozwolą na przeprowadzenie operacji wciągu 2-3 miesięcy.

Zebrana kwota przeznaczoną będzie w całości na sfinansowanie bardzo kosztownej operacji korekcji stópek Julki a także na zabiegi pooperacyjne (zmiany opatrunku, gipsu, usunięcie drutów, leki, wizyty itp.) oraz na zakup specjalistycznych ortez dopasowanych do stóp , umożliwiających wstawanie i chodzenie bez bólu i płaczu. 

            To dla naszej Julci duży krok w kierunku lepszego, bardziej normalnego życia. 

 

   Za okazana pomoc i wsparcie bardzo serdecznie dziękujemy !!!

                                                     Agnieszka,  Rafał  i Juleczka.

 

 

                Wpłać teraz                    

??

Julka chce znów stanąć na nóżki - Agnieszka Pawlak | Pomagam.pl

(Rodzice Julki )

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone