Zamknij

Odpowiedzą za włamanie do biblioteki

15:07, 05.06.2019 | KPP Nakło
REKLAMA
Skomentuj

Kryminalni z Nakła zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do miejskiej biblioteki. Zatrzymani usłyszeli zarzuty, a o ich losie zdecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym za popełnione przestępstwo podejrzanym grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenie o tym, że ktoś włamał się do pomieszczeń miejskiej biblioteki policjanci otrzymali pod koniec maja. Jak wynikało ze zgłoszenia, nieznany sprawca ze strychu ukradł rzutnik oraz różnego rodzaju chemię gospodarczą, wyrządzając straty opiewające na ponad 1600 złotych.

Nad ustaleniem włamywaczy pracowali policjanci pionu kryminalnego nakielskiej jednostki, a zajęło im to ledwie kilka dni. Trzej kompani (38l., 45l. i 55l.) zostali zatrzymani na terenie miasta i usłyszeli zarzuty za kradzież z włamaniem, za co kodeks karny przewiduje karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Najstarszy z zatrzymanych odpowie za popełnienie przestępstwa w warunkach tzw.: recydywy, a grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do lat 15.  

O losach włamywaczy zdecyduje sąd.

(KPP Nakło)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

. .

1 0

Może więcej informacji? Która biblioteka, Szubińska? 15:27, 06.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone