Zamknij

XI Gwiazdkowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików

12:01, 18.12.2018 | UM Szubin / BDS
REKLAMA
Skomentuj

XI Gwiazdkowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Burmistrza Szubina przeszedł do historii.

Poniżej prezentujemy wyniki:

2010 i mł.
dziewczęta:

27 kg.
3. Agnieszka Kroll MLUKS Kcynia

chłopcy:
24 kg
5. Krystian Andrzejewski – LKS Szubinianka
27 kg
5. Hubert Jarka – LKS Szubinianka
7. Julian Banaszak – LKS Szubinianka
9. Jakub Wolszlegier – LKS Szubinianka
9. Nikodem Marks – MLUKS Kcynia

2008-2009

dziewczęta:

30 kg
5. Anna Kroll – MLUKS Kcynia

chłopcy:
29 kg

2. Kacper Lang – LKS Szubinianka

32 kg
1. Piotr Małacha – LKS Szubinianka
2. Piotr Leśniewski – LKS Szubinianka
5. Aleks Kowalski – LKS Szubinianka
5. Wojciech Małkiński – LKS Szubinianka

35 kg
3. Dominik Marks – MLUKS Kcynia
5. Gracjan Ciechna – LKS Szubinianka
7. Jakub Banaszak – LKS Szubinianka

44 kg
3. Jakub Małkiński – LKS Szubinianka
7. Alexander Kowalski – LKS Szubinianka

2006-2007

60 kg
5. Lena Kowalska – LKS Szubinianka

chłopcy:

29 kg
1. Kacper Lang – LKS Szubinianka
2. Piotr Leśniewski – LKS Szubinianka

38 kg
1. Marcin Leśniewski – LKS Szubinianka

42 kg
5. Marek Mazurek – MLUKS Kcynia
7. Arek Mazurek – MLUKS Kcynia
9. Mateusz Lang – LKS Szubinianka

46 kg
5. Jakub Nazderko – LKS Szubinianka
9. Maciej Sobczak – LKS Szubinianka

60 kg
3. Grzegorz Kroll – MLUKS Kcynia

+ 60 kg
5. Filip Bartkowski – MLUKS Kcynia

Drużynówka dzieci:
1. GKS Olimpia Grudziądz – 41 pkt.
2. Jopek Team Piła – 38 pkt.
3. UKS 10 Bydgoszcz – 36 pkt.
4. UKS Simba Reda – 22 pkt.
5. Judo Samuraj Koszalin – 17 pkt.
6. UKS Agiastacja Gdańsk – 16 pkt.
7. GKS Żukowo – 16 pkt.
8. LKS Szubinianka – 15 pkt.
9. BKS Judo Bydgoszcz – 14 pkt.
10. Bushi Toruń – 10 pkt.
11. MOS Zatoka Braniewo – 9 pkt.
12. Judo Samuraj Koszalin – 8 pkt.
13. Spinoker Grudziądz – 6 pkt.
14. - 15. MKS Olimpijczyk Włocławek i GKS Żukowo,  po– 5 pkt.
16. - 17. TKS Judo Toruń i Gwardia Bydgoszcz – po 5 pkt.
18. Judo Zielińscy Kwidzyn – 3 pkt.
19. MLUKS Kcynia – 3 pkt.
20. WTJ Włocławek – 1 pkt.

Młodzicy 2004 – 2005

dziewczęta:
57 kg

1. Justyna Małacha – LKS Szubinianka

chłopcy:
38 kg
1. Marcin Leśniewski – LKS Szubinianka

42 kg

3. Arek Mazurek – MLUKS Kcynia

50 kg
3. Jakub Spławski – LKS Szubinianka

Drużynowo:
1. GKS Olimpia Grudziądz – 16 pkt.
2. Jopek Team Piła – 12 pkt.
3. UKS Kodokan Toruń – 10 pkt.
4. MKS Olimpijczyk Włocławek – 8 pkt.
5. LKS Szubinianka – 7 pkt.
6. UKS Simba Reda – 6 pkt.
7. TKS Judo Toruń – 6 pkt.
8.-9. GKS Żukowo i UKS 10 Bydgoszcz po 5 pkt.
10.-11. Gryf Słupsk – WTJ Włocławek po 4 pkt.
12. UKS Agiastacja Gdańsk – 3 pkt.
13.-14. BKS Judo Bydgoszcz i Gwardia Bydgoszcz po 2 pkt.
15. Judo Samuraj Koszalin – 2 pkt.
16. MLUKS Kcynia – 1 pkt.

(UM Szubin / BDS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone