Trzeci Czwartek L.A. w rudzie wiosennej
13:00, 02.05.2019
UKB Szubin
Aktualizacja: 15:26, 02.05.2019
25 kwietnia 2019 roku odbył się trzeci Czwartek Lekko Atletyczny w rundzie wiosennej. Tym razem frekwencja się trochę poprawiła i wystartowało 85 uczestników. Teraz nastąpi dwutygodniowa przerwa, kolejny Czwartek L.A. odbędzie się 9 maja 2019 roku.
Wyniki trzeciego wiosennego Czwartku L.A.
Dziewczęta rocznik 2008
60 m
- Roksana Klepka SP 2 Szubin 10,30 sek.
- Nadia Janka Czapla Białe Błota 10,88 sek.
300 m
- Julia Tomaszewska SP 2 Szubin 58,66 sek
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 62,77 sek.
- Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 64,35 sek.
600 m
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.05,20 sek.
Skok w dal
- Oliwia Jechna SP 1 Szubin 4,20 m
- Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,27 m
- Julia Tomaszewska SP 2 Szubin 3,20 m
Rzut piłeczką
- Roksana Klepka SP 2 Szubin 13,00 m
- Marta Józefiak SP 2 Szubin 12,00 m
Chłopcy rocznik 2008
60 m
- Szymon Roga SP 2 Szubin 11,24 sek.
- Wojciech Kowalski SP 2 Szubin 12,40 sek.
- Gracjan Maciejewski SP 2 Szubin 14,81 sek.
300 m
- Jakub Och SP 2 Szubin 63,08 sek.
- Szymon Kowalski SP 2 Szubin 78,01 sek.
1000 m
- Dominik Ewert SP 2 Szubin 5.55,69 sek.
Rzut piłeczką
- Szymon Roga SP 2 Szubin 22,00 m
- Gracjan Maciejewski SP 2 Szubin 20,00 m
- Jakub Och SP 2 Szubin 15,50 m
Dziewczęta rocznik 2007
60 m
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,15 sek.
- Weronika Roga SP 2 Szubin 10,87 sek.
- Barbara Siuchninska SP 1 Szubin 11,15 sek.
300 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 49,85 sek.
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 54,34 sek.
- Julia Schewe SP 1 Szubin 64,55 sek.
Skok w dal
- Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 4,14 m
- Anna Winkowska SP 1 Szubin 4,06 m
- Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 3,81 m
Rzut piłeczką
- Weronika Roga SP 2 Szubin 22,00 m
Chłopcy rocznik 2007
60 m
- Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 9,12 sek.
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 9,25 sek.
1000 m
- Jakub Kalka SP 1 Szubin 3.41,35 sek.
Skok w dal
- Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 4,11 m
- Jakub Kalka SP 1 Szubin 3,72 m
Rzut piłeczką
- Maciej Sobczak SP 2 Szubin 40,50 m
Dziewczęta rocznik 2006
60 m
- Wiktoria Goza Czapla Białe Błota 9,27 sek.
Skok w dal
- Wiktoria Goza Czapla Białe Błota 4,24 m
Chłopcy rocznik 2006
60 m
- Krzysztof Kozerewicz SP 1 Szubin 8,89 sek.
- Kacper Kurzewski Czapla Białe Błota 9,44 sek.
- Marcel Olszewski SP 2 Szubin 9,70 sek.
1000 m
- Mateusz Echanst SP 1 Szubin 3.58,87 sek.
- Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 3.59,50 sek.
- Rafał KuczbańskiSP 2 Szubin 4.16,20 sek.
Skok w dal
- Krzysztof Kozerewicz SP 1 Szubin 4,70 m
- Kacper Kurzewski Czapla Białe Błota 4,16 m
- Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 3,50 m
Rzut piłeczką
- Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 44,50 m
- Marcel Olszewski SP 2 Szubin 43,50 m
- Kajetan Wrzosek SP 2 Szubin 31,50 m
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz