Zamknij

Trzeci Czwartek L.A. w rudzie wiosennej

13:00, 02.05.2019 | UKB Szubin
REKLAMA
Skomentuj

25 kwietnia 2019 roku odbył się trzeci Czwartek Lekko Atletyczny w rundzie wiosennej. Tym razem frekwencja się trochę poprawiła i wystartowało 85 uczestników. Teraz nastąpi dwutygodniowa przerwa, kolejny Czwartek L.A. odbędzie się 9 maja 2019 roku.

Wyniki trzeciego wiosennego Czwartku L.A.

Dziewczęta rocznik 2008

60 m

  1. Roksana Klepka SP 2 Szubin 10,30 sek.
  2. Nadia Janka Czapla Białe Błota 10,88 sek.

300 m

  1. Julia Tomaszewska SP 2 Szubin 58,66 sek
  2. Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 62,77 sek.
  3. Zofia Krzywdzińska SP 2 Szubin 64,35 sek.

600 m

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 2.05,20 sek.

Skok w dal

  1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 4,20 m
  2. Zuzanna Adamowska SP 2 Szubin 3,27 m
  3. Julia Tomaszewska SP 2 Szubin 3,20 m

Rzut piłeczką

  1. Roksana Klepka SP 2 Szubin 13,00 m
  2. Marta Józefiak SP 2 Szubin 12,00 m

Chłopcy rocznik 2008

60 m

  1. Szymon Roga SP 2 Szubin 11,24 sek.
  2. Wojciech Kowalski SP 2 Szubin 12,40 sek.
  3. Gracjan Maciejewski SP 2 Szubin 14,81 sek.

300 m

  1. Jakub Och SP 2 Szubin 63,08 sek.
  2. Szymon Kowalski SP 2 Szubin 78,01 sek.

1000 m

  1. Dominik Ewert SP 2 Szubin 5.55,69 sek.

Rzut piłeczką

  1. Szymon Roga SP 2 Szubin 22,00 m
  2. Gracjan Maciejewski SP 2 Szubin 20,00 m
  3. Jakub Och SP 2 Szubin 15,50 m

Dziewczęta rocznik 2007

60 m

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 9,15 sek.
  2. Weronika Roga SP 2 Szubin 10,87 sek.
  3. Barbara Siuchninska SP 1 Szubin 11,15 sek.

300 m

  1. Anna Winkowska SP 1 Szubin 49,85 sek.
  2. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 54,34 sek.
  3. Julia Schewe SP 1 Szubin 64,55 sek.

Skok w dal

  1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 4,14 m
  2. Anna Winkowska SP 1 Szubin 4,06 m
  3. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 3,81 m

Rzut piłeczką

  1. Weronika Roga SP 2 Szubin 22,00 m

Chłopcy rocznik 2007

60 m

  1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 9,12 sek.
  2. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 9,25 sek.

1000 m

  1. Jakub Kalka SP 1 Szubin 3.41,35 sek.

Skok w dal

  1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 4,11 m
  2. Jakub Kalka SP 1 Szubin 3,72 m

Rzut piłeczką

  1. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 40,50 m

Dziewczęta rocznik 2006

60 m

  1. Wiktoria Goza Czapla Białe Błota 9,27 sek.

Skok w dal

  1. Wiktoria Goza Czapla Białe Błota 4,24 m

Chłopcy rocznik 2006

60 m

  1. Krzysztof Kozerewicz SP 1 Szubin 8,89 sek.
  2. Kacper Kurzewski Czapla Białe Błota 9,44 sek.
  3. Marcel Olszewski SP 2 Szubin 9,70 sek.

1000 m

  1. Mateusz Echanst SP 1 Szubin 3.58,87 sek.
  2. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 3.59,50 sek.
  3. Rafał KuczbańskiSP 2 Szubin 4.16,20 sek.

Skok w dal

  1. Krzysztof Kozerewicz SP 1 Szubin 4,70 m
  2. Kacper Kurzewski Czapla Białe Błota 4,16 m
  3. Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 3,50 m

Rzut piłeczką

  1. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 44,50 m
  2. Marcel Olszewski SP 2 Szubin 43,50 m
  3. Kajetan Wrzosek SP 2 Szubin 31,50 m
(UKB Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone