Zamknij

UKB Szubin na Letnim Obozie Sportowym

09:14, 23.07.2019 | UKB Szubin
REKLAMA
Skomentuj

Jak co roku zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza z Szubina przebywali na Letnim Obozie Sportowym w Centrum Sportowo – Szkoleniowym TKKF w Sierakowie w dniach 8 – 21 lipca 2019 roku.

Obóz miał na celu przygotować zawodników do drugiej części sezonu letniego 2019 roku, Mistrzostw Polski Młodzików oraz do nowego sezonu Czwartków Lekkoatletycznych, które rozpoczną się od września.

Nad realizacją programu treningowego na obozie czuwali trenerzy: Marek Wochna, Sandra Pawlak, Ilona Nowakowska, Weronika Kozerewicz oraz Mateusz Smoliński.

Oprócz treningów był czas na odpoczynek podczas kąpieli, dyskoteki i zwiedzania. Tradycyjnie na obozie odbył się chrzest nowych członków UKB Szubin. Zawodnicy dziękują sponsorowi za ufundowanie lodów dla uczestników obozu oraz podziękowania za dofinansowanie Letniego Obozu Sportowego: Urzędowi Miejskiemu w Szubinie i rodziców, dzięki, którym się odbył.

Dwoje zawodników UKB Szubin zostało powołanych do Kadry Wojewódzkiej Młodzików. Młodzicy Natalia Staśkiewicz i Michał Winkowski od 1 sierpnia 2019 roku będą przebywali na Obozie Sportowym Kadry Wojewódzkiej Młodzików w Wąsoszu koło Szubina, a treningi kadry odbywać się będą na Stadionie Miejskim w Szubinie.

Obóz Kadry Wojewódzkiej Młodzików będzie miał na celu przygotowanie najlepszych zawodników województwa do Mistrzostw Polski Młodzików.

 

(UKB Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone