Zamknij

Międzypowiatowy Konkurs Literacki Pegaz na Pałukach i Krajnie za nami

09:06, 20.11.2018 | RBP
REKLAMA
Skomentuj

Międzypowiatowy Konkurs Literacki Pegaz na Pałukach i Krajnie za nami. Jesteśmy dumni, że od zarania, jego współorganizatorem jest Rejonowa Biblioteka Publiczna w Szubinie.

W ósmej edycji Pegaza wzięło udział 37 osób z czterech powiatów. Zarządy trzech z nich zdecydowały się wesprzeć konkurs finansowo. Dziękujemy za wsparcie włodarzom powiatów: mogileńskiego, wągrowieckiego i żnińskiego. Serdecznie dziękujemy także wszystkim uczestnikom i osobom wspierającym organizację konkursu: P. Małgorzacie Osuch reprezentującej Powiat wągrowiecki, nauczycielkom: P. Kindze Gąsce z Mogilna, P. Agnieszce Mielcarzewicz ze Żnina i P. Grażynie Kinderman z Nakła nad Notecią.

Jesteśmy wdzięczni także Burmistrzowi Szubina za patronat nad konkursem i dyrektorom szkół ponadgimnazjalnych wszystkich wymienionych powiatów, za przychylność. Od stycznia 2019 r. zapraszamy do dziewiątej edycji konkursu. Obiecujemy, że Pegaz wzbije się wyżej - zdecydowanie przekroczymy granice naszego województwa obierając kierunek na Wielkopolskę!

(RBP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone