Zamknij
REKLAMA

Podsumowanie konkursu na najpiękniejszą ozdobę świąteczną

15:05, 16.12.2018 | SzDK
REKLAMA
Skomentuj

12 grudnia o godzinie 17:00 w Galerii Plama’s Szubińskiego Domu Kultury odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród konkursowych na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową”. Na konkurs zgłoszonych zostało 178 prac z placówek oświatowych Gminy Szubin, które oceniała komisja w składzie: Alina Gordon – Dyrektor Szubińskiego Domu Kultury, Kamila Czechowska – Dyrektor Muzeum Ziemi Szubińskiej im. Zenona Erdmanna w Szubinie i Paweł Pietroń – Instruktor Szubińskiego Domu Kultury. Na szczególne uznanie zasłużyły 23 prace, którym przyznano nagrody i wyróżnienia.

Poniżej prezentujemy listę laureatów konkursu.

W grupie wiekowej do 5 lat:

  • Nadia Romanowska – I miejsce (Przedszkole Samorządowe nr 3 w Szubinie)
  • Maja Wilandt – II miejsce (Przedszkole Publiczne „IGUŚ” w Chomętowie)
  • Daria Szczepaniak – III miejsce (Szkoła Podstawowa w Kowalewie)

Wyróżnienia: Marcel Nowik (Przedszkole Niepubliczne "Smerfuś II" w Rynarzewie), Marysia Katafiasz (Przedszkole Publiczne „IGUŚ" w Chomętowie), Antosia Piekarska (Przedszkole Samorządowe nr 2 w Szubinie)

W grupie wiekowej od 6 do 10 lat:

  • Paula Leszczyńska – I miejsce (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie)
  • Anna Kulig – II miejsce (Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie)
  • Jakub Mikulski – III miejsce (Szkoła Podstawowa w Kowalewie)

Wyróżnienia: Maria Cichońska (Szkoła Podstawowa w Królikowie), Miłosz Balcerzak (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Zuzanna Budziak (Szkoła Podstawowa w Królikowie)

W grupie wiekowej od 11 do 15 lat:

  • Zuzanna Kubiak – I miejsce (Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie)
  • Jakub Rychlewski – II miejsce (Szkoła Podstawowa w Kowalewie)
  • Weronika Bączek – III miejsce (Stary Jarużyn)

Wyróżnienia: Kacper Waliszewski (Szkoła Podstawowa w Królikowie), Kacper Habera (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Przemek Boruch (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Wiktor Makarewicz (Szkoła Podstawowa w Kowalewie), Mikołaj Baczyński (Szkoła Podstawowa w Rynarzewie)

W grupie wiekowej powyżej 16 lat:

  • Gabriela Siuchnińska – I miejsce (I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie)
  • Dominika Tokarczyk – I miejsce (I Liceum Ogólnokształcące w Szubinie)
  • Julia Kubiak – I miejsce
(SzDK)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone