Zamknij

Książki pod choinkę

17:30, 05.12.2019 | RBP
Skomentuj
REKLAMA

W poniedziałek i czwartek pierwszego tygodnia grudnia Oddział dla dzieci szubińskiej biblioteki gościł dzieci z Przedszkola nr 2 i uczniów V klasy Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie. Zbliżają się święta więc "Prezentownik" czas kompletować. Tak też nazywały się zajęcia.

Grupa „Biedronki” poznała najładniejsze książki roku. Po nich pojawili się uczniowie klasy V. Lektury dla średnio i mocno zaawansowanych układano na stoliku tak by powstała „wielka góra książek”. Chcemy poszerzyć grono stale czytających, uczynić książkę najlepszym przyjacielem, więc książki były z najwyższej półki.

Franek i przyjaciele przygotowali na tablicy hasło:”Książki mają moc”, a na koniec wszyscy obejrzeli wystawę fotografii Marka Nikodem i biblioteczną „choinko-książkę”.

W grudniu prócz pieczenia pierników, ubierania choinki, robienia łańcuchów uczestnicy spotkania mieli okazję wybierać świąteczną lekturę. Kto wie może książka zostanie z nimi na dłużej? Zajęcia przygotowała i przeprowadziła bibliotekarka P. Maria Mańko

(RBP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz