Zamknij

Bałtyk - Bieszczady Tour 2018. Punkt kontrolny w Nakle

10.36, 26.08.2018 tekst: Tadeusz Sobol/foto: Zbigniew Kubisz
Skomentuj
REKLAMA

24 sierpnia 2018 roku  362 uczestników Bałtyk - Bieszczady Tour 2018 o godz. 17:30 spod Hotelu Interferie w Świnoujściu wystartowało na 1008 km trasę. Meta została zlokalizowana w Ustrzykach Górnych.

Kolarze muszą poruszać się wyznaczoną trasą, na której zlokalizowano punkty kontrolne. Jeden z punktów kontrolnych został zlokalizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Nakle nad Notecią przy ul. Mroteckiej. Każdy zawodnik na punkcie kontrolnym musi podbić kartę kontrolną i podpisać listę obecności.

Za niedopełnienie tego obowiązku za każde z nich zawodnikowi dolicza się 1 godzinę kary. Wydawany jest ciepły posiłek oraz pakiet żywnościowy. Uczestnicy mogą skorzystać z prysznica i toalety.

Jako pierwsi na punkcie kontrolnym w Nakle nad Notecią w dniu 25 sierpnia o godz. 6:55 zameldowała się siedmioosobowa grupa: Padziński Mariusz (Lublin), Misikonis Andrzej (Gryfice), Pacwa Mariusz (Mysłowice), Osmanowski Piotr (Overath DE), Mielczarek Leszek (Wojkowice), Matyska Piotr (Kraków) i Mazur Sławomir (Rzeszów) .

Po dopełnieniu formalności na punkcie zawodnicy udali się w dalszą trasę ul. Mrotecką, Nową, obwodnicą południe - północ oraz ul. Potulicką w Nakle nad Notecią w kierunku Bydgoszczy.

Do Ustrzyk Górnych muszą dotrzeć 27 sierpnia 2018 roku. Obsługę punktu kontrolnego w Nakle nad Notecią zabezpieczyli pracownicy Zespołu Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz strażacy z OSP Nakło.

 

(tekst: Tadeusz Sobol/foto: Zbigniew Kubisz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%