Zamknij

Zebrano potrzebną kwotę na lek dla Celinki Andrzejewskiej

19:28, 14.04.2021 | rk
Skomentuj
REKLAMA

Dziś przed godziną 16.00 pasek na siepomaga.pl dla Celinki Andrzejewskiej osiągnął kolor zielony i pokazał 100% Po wieli miesiącach wielu akcji, zbiórkach pieniędzy udało się zebrać kwotę 8 808 927 złotych i wciąż spływają środki finansowe.

Na podsumowania kilkumiesięcznej akcji przyjdzie jeszcze czas ale już dziś tysiące serc cieszy się z wielkiego sukcesu. Nasza zbiórka na terapię genową, która może powstrzymać postęp SMA, trwa już 10 miesięcy. Przez cały ten czas robimy wszystko, staramy się poruszyć niebo i ziemię, by zebrać kolosalną kwotę za najdroższy lek świata. Chodzi tu przecież o życie naszej jedynej, ukochanej córeczki…– ze łzami w oczach o pomoc w mediach społecznościowych prosiła mama Celinki, Natalia Andrzejewska. Dziś zapewne łzy będą jeszcze długo płynęły nie tylko rodzicom ale wielu wspaniałym ludziom.

Ponad 10 miesięczna akcja, to ogrom pomysłów, zbiórek, sms-ów, wpłat, licytacji, upieczonych placków, zrobionych wytworów, zmęczonych rąk i serc, które zawsze spieszyły pomocą.

Zebranie blisko 9 milionowej kwoty, to prawie niewiarygodne wydarzenie, które jednak się udało! Dziś z radością dzielimy się z Państwem tą piękna wiadomością i mamy świadomość, że w każdym domu jest serce, które otworzyło się na Celinką.

Dobro wraca. Celinko będzie dobrze.

(rk)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%