Zamknij
REKLAMA

Poseł na Sejm RP Robert Telus w Szubinie, poruszono sprawy wsi

11:06, 03.06.2018 | tekst: nadesłany
REKLAMA
Skomentuj

2 czerwca 2018 roku w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyło się spotkanie z cyklu "Polska jest jedna" z posłem na Sejm RP Robertem Telusem (PiS) - Wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Sejmu RP, któremu towarzyszyła poseł z okręgu bydgoskiego Ewa Kozanecka.

Przybyłych gości przywitał i przedstawił Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szubinie, Marek Kornalewicz.

W trakcie rozmów - przez obecnych mieszkańców Retkowa: Danutę Pilarską, Królikowa: Wojciecha Włodarczyka oraz Zalesia: Krzysztofa Kroczkę - zostały m.in. poruszone bardzo istotne (dla nas - mieszkańców okolicznych wsi) tematy związane z "fabrykami odoru" - przemysłowymi hodowlami zwierząt.

Podkreślono, co istotne, iż bardzo ważny jest rozwój rolnictwa (przepisy o sprzedaży bezpośredniej płodów rolnych), ale nie "fabryk mięsa" (zapobiec temu mają tzw. "ustawa antyodorowa" oraz o "zdrowej żywności").

Poseł Telus przedstawił zebranym program tz. "Piątka Morawieckiego", szerzej na ten temat w materiale filmowy.

[WIDEO]151[/WIDEO]

 

(tekst: nadesłany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

Krzysztof KroczkaKrzysztof Kroczka

2 1

Gwoli uzupełnienia: treść artykułu, z wyjątkiem ostatniego zdania, nie jest autorstwa "itvszubin.pl", ale ze strony Facebook - Zalesie na Pałukach ;) Proszę o uzupełnienia podpisu pod treścią artykułu - "ze strony Zalesie na Pałukach" 13:42, 03.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Krzysztof KroczkaKrzysztof Kroczka

2 1

Gwoli uzupełnienia: treść artykułu, z wyjątkiem ostatniego zdania, nie jest autorstwa "itvszubin.pl", ale ze strony Facebook - Zalesie na Pałukach ;) Proszę o uzupełnienia podpisu pod treścią artykułu - "ze strony Zalesie na Pałukach" 13:43, 03.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone