Zamknij
REKLAMA

Bieg Niepodległości i wspólne śpiewanie na Rynku [FILM]

18:32, 12.11.2018 | M.R
REKLAMA
Skomentuj

Niedzielne świętowanie 11 listopada w Szubinie, zakończyło się wspólnym Biegiem Niepodległości oraz wspólnym śpiewaniem na Rynku.

Biegacze wystartowali przy markecie Biedronka, przebiegli ulicą Winnica na szubiński Rynek. Organizatorem biegu był Uczniowski Klub Biegacza w Szubinie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, która ufundowała dla uczestników pamiątkowe koszulki.

[WIDEO]199[/WIDEO]

Wzorem lat ubiegłych wieczorem, 11 listopada na płycie szubińskiego Rynku, zorganizowano wspólne śpiewanie Pieśni Patriotycznych, poprzedzonych przedstawieniem rysu historycznego i przemówienie Marka Kornalewicza - vice-przewodniczącego Rady Miejskiej w Szubinie.

Mimo, że powyższe wydarzenia nie były oficjalnie wpisane w Gminne Obchody 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości licznie zgromadziły mieszkańców naszej gminy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Śpiewanie na rynku.Śpiewanie na rynku.

5 1

Byłem z dzieckiem na szubinskim rynku podczas śpwiewania pieśni patriotycznych. Uważam, ze wspaniała impreza - cudownie prowadzona przez młodych ludzi. Widzałem płaczące starsze osoby. Szkoda tylko, że tak mało się dzieje.
Z nowowybranych radnych tylko 1 na 21 był na miejscu. Takiego dokonaliśmy wyboru. Takich mamy reprezentatów w gminie.
Mam nadzieję na kolejne imprezy tego typu- jak widać tylko chęci. 18:09, 13.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© itvszubin.pl | Prawa zastrzeżone