Zamknij

100 lat Pani Stefani

13:00, 21.12.2019 | UM Szubin
Skomentuj
REKLAMA

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację o wyjątkowej uroczystości, która miała miejsce 15 grudnia 2019r. Swoje setne urodziny obchodziła Pani Stefania Bieniasz z Szubina.

Z tej okazji dostojnej Jubilatce w imieniu władz samorządowych i całej społeczności gminnej życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha na dalsze lata życia złożył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Musiał, Kierownik i Pracownicy Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Renata Michalak, Magdalena Jęziorowska, Beata Ehrlich, Lucyna Dominiak oraz przedstawiciel ZUS Magdalena Wojtaluk.

Setna rocznica urodzin stała się doskonałą okazją do wspomnień z najważniejszych wydarzeń z życia Jubilatki. Dla młodego pokolenia Pani Stefania stanowi prawdziwą skarbnicę wiedzy. Przeżyła wiele pięknych chwil, ale także tych trudnych. Pozostaje świadkiem wydarzeń, które dla wielu osób znane są tylko z kart historii.

Pani Stefania, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą, humor dopisuje jej każdego dnia, a optymizmu, który od Niej emanuje może pozazdrościć wieli z nas.

Tego szczególnego dnia nie zabrakło również kwiatów, okolicznościowego prezentu i pamiątkowego listu. Uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze. Serdeczne życzenia i odwiedziny licznych gości wywołały radość i wzruszenie na twarzy Pani Stefanii. Dziękujemy za gościnne przyjęcie, życząc wszelkiej pomyślności zarówno Jubilatce jak i Jej rodzinie.

więcej zdjęć >>>>

(UM Szubin)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%